Всего ответов: 131
Погода в Україні
Друзі сайту
Монастирищенський районний методичний кабінет Монастирищенської районної ради
Головна » 2015 » Жовтень » 12 » Змагання, присвячені Дню Захисника України, выдбулися
15:02
Змагання, присвячені Дню Захисника України, выдбулися

10 жовтня 2015 року на стадіоні « Авангард» відбулися змагання , присвячені Дню  Захисника України: легкоатлетичний крос, турнір з міні-футбола, фестиваль « Козацький гарт».

В змаганннях з легкоатлетичного кросу взяли участь 12 шкіл . Найкраще виступили учні школи-інтернату, які посіли всі 4 перших місця: Чорний Іван, Чорний Леонід, Грубась Анна, Стасюк Наталія.

Друге-третє місця відповідно посіли команди НВК « Ерудит» та Терлицького НВК.

В турнірі з міні-футболу взяли участь 11 команд. Перше місце посіла команда НВК « Ерудит», яка у фіналі переграла Монастирищенську СШ №5 з рахунком 4:0. На третьому місці  команда Шарнопільського  НВК. Зі старшими по віку змагалися  і команда Степівського НВК, яка перемогла учнів Копіюватського НВК і лише по пенальті програла команді Шарнопільського НВК.

В фестивалі « Козацький гарт» взяли участь 15 команд, були відсутніми Сарнівський НВК, Попуднянська ЗОШ, Халаїдівська ЗОШ, Лукашівська ЗОШ, Бачкуринська ЗОШ, Аврамівська ЗОШ, Летичівська ЗОШ, Долинківська ЗОШ, Шабастівська ЗОШ, Петрівський НВК.

За сумою всіх змагань I місце посіла команда Цибулівської ЗОШ( сума місць -20). Друге місце посіла команда  Коритнянського НВК ( 21 очко), третє місце розділили команди школи-інтернату та Монастирищенської СШ №5  ( по 22 очка).

Серед команд шкіл І-ІІ ст.. була лише команда Степівського НВК, яка успішно змагалася і посіла серед всіх учасників 8 місце. Повна таблиця додається.

Переглядів: 275 | Додав: monvo | Рейтинг: 0.0/0