Середа, 13.12.2017, 23:40
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Відділ освіти Монастирищенської РДА

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Наше опитування
Чи сприяє запровадження ЗНО зменшенню корупції при вступі до ВНЗ
1. Ні
2. Навпаки, хабарі тільки зросли
3. Так, безумовно
4. Я так не думаю
5. Так
Всего ответов: 129
Погода в Україні
Друзі сайту
Головна » 2017 » Листопад » 22 » Відбувся районний етап Всеукраїнської олімпіади з біології
07:35
Відбувся районний етап Всеукраїнської олімпіади з біології

18 листопада 2017 р. на базі Монастирищенського начально-вихованого комплексу «Ліцей – загальноосвітня школа І-ІІІ ст. «Ерудит» відбувся районний етап Всеукраїнської олімпіади з біології. У ній взяли участь 27 учнів 8-11 класів із 11 навчально- виховних закладів району. За результатами оцінювання робіт місця розподілилися наступним чином:

8 клас

1 місце: Дмитрук Аріна - Бачкуринська ЗОШ І-ІІІ ст.;

2 місце: Гуджол Аліна - Монастирищенська ЗОШ І-ІІІ ст. №2;

3місце: Демарьов Костянтин - Монастирищенський НВК «Ерудит»;

4 місце: Манжула Вадим - Монастирищенський ОЗЗСО «Монастирищенська спеціалізована школа №5»;

5 місце: Фариба Наталія - Цибулівська ЗОШ І-ІІІ ст.;

6 місце: Гребенщикова Олена – Летичівська ЗОШ І-ІІ ст.;

9 клас

1 місце: Бай Анна - Монастирищенська ЗОШ І-ІІІ ст. №2;

2 місце: Джанінян Каріна - Монастирищенський ОЗЗСО «Монастирищенська спеціалізована школа №5»;

3 місце: Ковбасюк Владислава - Монастирищенський НВК «Ерудит»;

4 місце: Кравчук Оксана - Монастирищенський НВК «Ерудит»;

5 місце: Карман Андрій - Монастирищенський НВК «Ерудит»;

6 місце: Тонкоглас Ірина - Монастирищенський НВК «Ерудит»;

7 місце: Скупа Наталія - Монастирищенський НВК «Ерудит»;

8 місце: Мулик Анастасія – Княжиківська ЗОШ І-ІІІ ст.;

9 місце: Овсянікова Вікторія – Княже-Криницька ЗОШ І-ІІІ ст.

10 клас

1 місце: Лісяна Аліна - Монастирищенський НВК «Ерудит»;

2 місце: Мороз Марина - Монастирищенська ЗОШ №2;

3 місце: Король Ярослав - Цибулівська ЗОШ І-ІІІ ст.;

4 місце: Чайка Роман - Бачкуринська ЗОШ І-ІІІ ст.;

5 місце: Огородник Інна - Княже-Криницька ЗОШ І-ІІІ ст.;

6 місце: Кус Ірина - Княжиківська ЗОШ І-ІІІ ст.

11 клас

1 місце: Григораш Владислав - Монастирищенський НВК «Ерудит»;

2 місце: Фариба Марія – Цибулівська ЗОШ І-ІІІ ст.;

3 місце: Бондар Вероніка –Леськівська ЗОШ І-ІІІ ст.;

4 місце: Завальна Валентина - Монастирищенський НВК «Ерудит»;

5 місце: Гребінь Діана - Сатанівська ЗОШ І-ІІІ ст;

6 місце: Сухота Наталія - Сарнівський НВК І-ІІІ ст

Переглядів: 165 | Додав: monvo | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]