Середа, 22.11.2017, 04:53
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Відділ освіти Монастирищенської РДА

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Наше опитування
Чи сприяє запровадження ЗНО зменшенню корупції при вступі до ВНЗ
1. Ні
2. Навпаки, хабарі тільки зросли
3. Так, безумовно
4. Я так не думаю
5. Так
Всего ответов: 129
Погода в Україні
Друзі сайту
Головна » 2017 » Листопад » 14 » Відбувся районний етап Всеукраїнської оліипіади з математики
14:21
Відбувся районний етап Всеукраїнської оліипіади з математики

12 листопада 2017 р. на базі Монастирищенського начально-вихованого комплексу «Ліцей – загальноосвітня школа І-ІІІ ст. «Ерудит» відбувся районний етап Всеукраїнської оліипіади з математики. У ній взяли участь 42 учні 6-11 класів із  17 навчально- виховних закладів району. За результатами оцінювання робіт місця розподілилися наступним чином:

6 клас

1 місце: Підчасюк Вікторія – Копіюватський НВК І-ІІІ ст.;

2 місце: Приліпко Володимир – Монастирищенський ОЗЗСО «Монастирищенська спеціалізована школа №5»;

3-4 місце: Безштанько Оксана – Княже-Криницька ЗОШ І-ІІІ ст., Бондар Аліна - Монастирищенський ОЗЗСО «Монастирищенська спеціалізована школа №5»;

5 місце: Черенко Владислав – Монастирищенська ЗОШ №2;

6 місце: Войтова Анастасія – Сатанівська ЗОШ І-ІІІ ст.;

7 місце: Мельник Ростислав – Княжиківська ЗОШ І-ІІІ ст.;

8 місце: Кожухова Яна – Сарнівський НВК І-ІІІ ст;

9 місце – Воронцов Олександр – Халаїдівська ЗОШ І-ІІІ ст.

7 клас

1 місце: Мельничук Юля- Монастирищенський ОЗЗСО «Монастирищенська спеціалізована школа №5»;

2-4 місце: Натяганчук Богдан – Коритнянський НВК І-ІІІ ст., Калінчук Євгенія – Леськівська ЗОШ І-ІІІ ст., Лисюк Юлія – Летичівська ЗОШ І-ІІ ст.;

5 місце: Тишнюк Геннадій – Копіюватський НВК І-ІІІ ст.;

6 місце: Магдичанський Андрій - Монастирищенська ЗОШ №2.

8 клас

1 місце: Сичова Марина - Монастирищенська ЗОШ №2;

2 місце: Моргонюк Вікторія - Княжиківська ЗОШ І-ІІІ ст.;

3- 4 місце: Іщук Андрій - Коритнянський НВК І-ІІІ ст.,Кондратюк Максим – Терлицький НВК І-ІІІ ст.;

5 місце: Кунчій Ростислав - Монастирищенський ОЗЗСО «Монастирищенська спеціалізована школа №5»;

6-7 місце: Семерунь Віра - Княже-Криницька ЗОШ І-ІІІ ст., Шевчук Софія – Цибулівська ЗОШ І-ІІІ ст.;

8 місце: Онищук Олексій –Монастирищенський НВК «Ерудит»;

9 місце: Іщук Михайло – Сатанівська ЗОШ І-ІІІ ст.;

10 місце: Дмитрук Аріна – Бачкуринська ЗОШ І-ІІІ ст.

9 клас

1 місце: Жовтобрюх Артур - Монастирищенський ОЗЗСО «Монастирищенська спеціалізована школа №5»;

2 місце: Войцеховський Олег - Цибулівська ЗОШ І-ІІІ ст.;

3 місце:Собленюк Денис – Шабастівська ЗОШ І-ІІІ ст.;

4- 5 місце: Ковбасюк Владислава - Монастирищенський НВК «Ерудит»;

Прилуцький Микола – Лукашівський НВК І-ІІІ ст.;

6 місце – Прилуцька Валерія - Монастирищенська ЗОШ №2

10 клас

1 місце: Мороз Марина - Монастирищенська ЗОШ №2;

2 - 3місце:Король Ярослав - Цибулівська ЗОШ І-ІІІ ст.; Бровко Марина - Монастирищенський НВК «Ерудит»;

4 місце: Лебеденко Анастасія - Монастирищенський ОЗЗСО «Монастирищенська спеціалізована школа №5»

11 клас

1 місце: Бурлаченко Яна – Цибулівська ЗОШ І-ІІІ ст.;

2 місце: Пустовойтенко Владислав - Монастирищенський НВК «Ерудит»;

3 місце: Лисинюк Владислав – Бачкуринська ЗОШ І-ІІІ ст.;

4 місце: Гевеленко Назар - Монастирищенська ЗОШ №2;

5-6 місце: Ярмола Віталій - Цибулівська ЗОШ І-ІІІ ст.; Гончарук Вадим – Монастирищенський професійний ліцей;

7 місце: Чепіжко Анастасія – Княже-Криницька ЗОШ І-ІІІ ст.

Переглядів: 155 | Додав: monvo | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]