Четвер, 18.01.2018, 05:10
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Відділ освіти Монастирищенської РДА

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Календар
«  Грудень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Наше опитування
Чи сприяє запровадження ЗНО зменшенню корупції при вступі до ВНЗ
1. Ні
2. Навпаки, хабарі тільки зросли
3. Так, безумовно
4. Я так не думаю
5. Так
Всего ответов: 129
Погода в Україні
Друзі сайту
Головна » 2017 » Грудень » 11 » Відбулася районна олімпіада з української мови і літератури
18:37
Відбулася районна олімпіада з української мови і літератури

09 грудня 2017 року на базі Монастирищенського навчально-виховного комплексу «Ліцей- загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів «Ерудит» відбулася районна олімпіада з української мови і літератури серед учнів 7-11 класів закладів загальної середньої освіти. В олімпіаді взяли участь учні 11 закладів загальної середньої освіти району: опорний заклад загальної середньої освіти «Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5», Монастирищенський НВК «Ліцей-ЗОШ І-ІІІ ст. «Ерудит», Монастирищенська ЗОШ І-ІІІ ст.№2, Бачкуринська ЗОШ І-ІІІ ст., Івахнянська ЗОШ І-ІІІ ст., Сатанівська ЗОШ І-ІІІ ст., Цибулівська ЗОШ І-ІІІ ст., Княжиківська ЗОШ І-ІІІ ст., Княже-Криницька ЗОШ І-ІІІ ст., Копіюватський НВК І-ІІІ ст., Сарнівський НВК І-ІІІ ст..

За результатами оцінювання робіт місця розподілилися наступним чином:

7 клас:

І місце – Чорнодід Мар’яна, Монастирищенський НВК «Ліцей-ЗОШ І-ІІІ ст. «Ерудит»

ІІ місце – Трохимчук Крістіна, Сарнівський НВК І-ІІІ ст.

8 клас:

І місце – Загнітко Анна, Монастирищенська ЗОШ І-ІІІ ст.№2

ІІ місце – Луценко Каріна, Княжиківська ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІІ місце – Басюк Ірина, опорний заклад загальної середньої освіти «Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5»

ІV місце – Семерунь Віра, Княже-Криницька ЗОШ І-ІІІ ст.

V місце – Демарьов Костянтин, Монастирищенський НВК «Ліцей-ЗОШ І-ІІІ ст. «Ерудит»

9 клас:

І місце – Адаменко Катерина, Монастирищенський НВК «Ліцей-ЗОШ І-ІІІ ст. «Ерудит»

ІІ місце – Недогода Катерина, опорний заклад загальної середньої освіти «Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5»

ІІІ місце – Ополонець Оксана, Сатанівська ЗОШ І-ІІІ ст.

10 клас:

І місце – Гром Ганна, Монастирищенський НВК «Ліцей-ЗОШ І-ІІІ ст. «Ерудит»

ІІ місце – Батаєва Світлана, Копіюватський НВК І-ІІІ ст.

ІІІ місце – Грабовський Артем, Бачкуринська ЗОШ І-ІІІ ст.

ІV місце – Король Ярослав, Цибулівська ЗОШ І-ІІІ ст.

V місце – Літвін Ярослав, опорний заклад загальної середньої освіти «Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5»

VІ місце – Моргонюк Ірина, Княжиківська ЗОШ І-ІІІ ст.

11 клас:

І місце – Чорнодід Анастасія, опорний заклад загальної середньої освіти «Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5»

ІІ місце – Логвинюк Анна, Монастирищенський НВК «Ліцей-ЗОШ І-ІІІ ст. «Ерудит»

ІІІ місце – Маєвська Наталія, Монастирищенська ЗОШ І-ІІІ ст.№2

ІV місце – Сохан Ярослав, Івахнянська ЗОШ І-ІІІ ст.

V місце – Яцина Ольга, Цибулівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Переглядів: 115 | Додав: monvo | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]