Головна » 2016 » Квітень » 24 » Відбулась обласна спартакіада серед педагогічних працівників
13:42
Відбулась обласна спартакіада серед педагогічних працівників

16 квітня 2016 року відбулась обласна спартакіада серед педагогічних працівників закладів освіти Черкаської області. Спартакіада проводилась з метою пропаганди здорового способу життя працівників, а головним завданням було залучення освітян до занять фізичною культурою і спортом, організація їх активного відпочинку, зміцнення здоров»я, а також пропаганда фізичної культури і спорту серед працівників галузі.

В спартакіаді брала участь команда освітян нашого району в кількості 12 осіб.

В змаганнях з настільного тенісу особисту першість виграв Вадим Швидкий, тренер ДЮСШ, він нагороджений грамотою і медаллю. Його колега Світлана Лисюк посіла четверте місце. В загальному заліку команда наших тенісистів має перше місце.

Достойно виступили наші шахісти та учасники змагань з шашок. Руслана Семерунь, вчитель Монастирищенської ЗОШ №2 (шашки) та Вікторія Бондаренко, вчитель Княжиківської ЗОШ І-ІІІ ступенів (шахи) здобули четверте місце, а чоловіки Володимир Семерунь, вчитель Монастирищенської ЗОШ №2 (шахи), та Михайло Кудин, керівник гуртка БДЮТ (шашки), посіли п'яте місце.

Дякуємо всім учасникам обласної спартакіади, до складу якої входили також і директори Бачкуринської ЗОШ Олексій Гулеватий, Попуднянської ЗОШ Сергій Лента, голова профкому цієї ж школи Наталія Лисюк, вчителі фізкультури Олександр Дамаскін та Олексій Осадчий (спеціалізована школа №5 та Сатанівська ЗОШ)

Переглядів: 174 | Додав: monvo | Рейтинг: 0.0/0