Середа, 22.11.2017, 04:59
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Відділ освіти Монастирищенської РДА

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Календар
«  Січень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Наше опитування
Чи сприяє запровадження ЗНО зменшенню корупції при вступі до ВНЗ
1. Ні
2. Навпаки, хабарі тільки зросли
3. Так, безумовно
4. Я так не думаю
5. Так
Всего ответов: 129
Погода в Україні
Друзі сайту
Головна » 2015 » Січень » 21 » Увага! Чемпіонат району з міні-футболу серед учнів шкіл І-ІІІ ст.
15:33
Увага! Чемпіонат району з міні-футболу серед учнів шкіл І-ІІІ ст.

24 січня 2015 року

Спорткомплекс

І тур

Група 1                                                                    Група 2

1. Сарнівський НВК   І-ІІІ ст.                              1. Попуднянська ЗОШ І-ІІІ ст.

2. Шабастівська ЗОШ   І-ІІІ ст.                           2. Івахнянська ЗОШ  І-ІІІ ст.

3. Бачкуринська ЗОШ   І-ІІІ ст.                           3. Монастирищенська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2

 

Група 3                                                                   Група 4

1. Копіюватський НВК                                          1. Княже-Криницька ЗОШ  І-ІІІ ст.

2. Монастирищенська спеціалізована                   2. Коритнянський НВК  І-ІІІ ст.

    школа-інтернат І-ІІІ ст. «Обдарованість»             3. Лукашівський НВК І-ІІІ ст.

3. Княжиківська ЗОШ І-ІІІ ст.

 

8.00         Сарнівський НВК                       -   Шабастівська ЗОШ

8.30         Попуднянська  ЗОШ                  -   Монастирищенська ЗОШ № 2

9.00         Бачкуринська ЗОШ                    -   Шабастівська ЗОШ  

9.30         Монастирищенська ЗОШ № 2  -     Івахнянська ЗОШ 

10.00       Сарнівський НВК                      -    Бачкуринська ЗОШ                   

10.30       Івахнянська ЗОШ                       -   Попуднянська  ЗОШ 

11.00       Копіюватський НВК                  -     Монастирищенська  спец. школа-інтернат    

11.30       Княже-Криницька ЗОШ            -      Коритнянський НВК   

12.00       Копіюватський НВК                  -     Княжиківська ЗОШ

12.30       Княже-Криницька ЗОШ            -      Лукашівський НВК

13.00       Монаст. спец. школа-інтернат  -       Княжиківська ЗОШ

13.30       Коритнянський НВК                 -      Лукашівський НВК

 

ІІ тур

13.00      Шарнопільський   НВК      -     переможець  4 групи

13.30      Леськівська  ЗОШ               -   переможець  2 групи

14.00      Терлицький  НВК               -     переможець  3 групи

14.30      Сатанівський НВК             -      переможець  1 групи

 

ІІІ тур

15.00      Монастирищенський НВК «Ерудит»  -      переможець  1 пари

15.30      Монастирищенська спец. ЗОШ № 5    -    переможець  3 пари

16.00      Цибулівська ЗОШ                                  -  переможець  2 пари

16.30      Халаїдівська ЗОШ                                  -  переможець  4 пари

 

Півфінали

17.00      Переможець  2  пари     -     Переможець   4  пари

17.30      Переможець  1  пари     -     Переможець   3  пари

 

Фінал

18.00

Переглядів: 290 | Додав: monvo | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]