Понеділок, 24.09.2018, 11:20
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Відділ освіти Монастирищенської РДА

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Календар
«  Грудень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Наше опитування
Чи сприяє запровадження ЗНО зменшенню корупції при вступі до ВНЗ
1. Ні
2. Навпаки, хабарі тільки зросли
3. Так, безумовно
4. Я так не думаю
5. Так
Всего ответов: 131
Погода в Україні
Друзі сайту
Монастирищенський районний методичний кабінет Монастирищенської районної ради
Головна » 2016 » Грудень » 19 » Результати предметних олімпіад
11:20
Результати предметних олімпіад

Результати 

ІІ етапу Всеукраїнських  учнівських  олімпіад  з навчальних предметів

   Історія

                                                                   8 клас

І місце- Прудиус Н.В., Монастирищенський НВК  «Ліцей-ЗОШ І-ІІІст. «Ерудит».

ІІ місце-Регент Л.В., Бачкуринська ЗОШ І-ІІІст.

ІІІ місце-Войцеховський О.О., Цибулівська ЗОШ І-ІІІст., Шутко С.В.-Монастирищенська  ЗОШ І-ІІІІст №2

                                                                   9 клас

І місце-Мороз М.В.., Монастирищенська  ЗОШ І-ІІІст. №2

ІІ місце-Молостов В.Є., Лукашівський НВК І-ІІІст.

ІІІ місце-Батаєва С.О. Копієватський І-ІІІст., Копієватський НВК І-ІІІст

                                                                   10 клас

І місце-Стасюк  Т.О., Монастирищенський «Ліцей-  ЗОШ І-ІІІст.«Ерудит».

ІІ місце-Кашоїд А.П., Шабастівська ЗОШ І-ІІІст.

ІІІ місце-Солонець М.Р., Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІст «Обдарованість»

                                                                    11 клас

І місце-Яшин В. О., Монастирищенський «Ліцей-  ЗОШ І-ІІІст.«Ерудит».

ІІ місце-Бойченко М.О., Сатанівська ЗОШ І-ІІІст.

ІІІ місце-Параніч А. Г., Леськівська ЗОШ  І-ІІІст.

                                           

                                                           Англійська мова

                                                                   8 клас

І місце- Джанінян К.  Монастирищенська   спеціалізована школа І-ІІІст. №5.

ІІ місце-Головатюк М. , Леськівська ЗОШ І-ІІІст.

ІІІ місце-Шутко С., Монастирищенська  ЗОШ І-ІІІст. №2

                                                                    9 клас

І місце-Лебеденко А.., Монастирищенська   спеціалізована школа І-ІІІст. №5.

ІІ місце-Бровко М. ., Монастирищенський «Ліцей-  ЗОШ І-ІІІст.«Ерудит».

ІІІ місце-Мороз М.В,    Монастирищенська  ЗОШ І-ІІІст. №2.

                                                                     10 клас

І місце-Домачук А., Монастирищенська   спеціалізована школа І-ІІІст. №5.

ІІ місце-Бурлаченко Я.,Цибулівська ЗОШ І-ІІІст.

ІІІ місце-Понеділок В., Монастирищенська ЗОШ І-ІІІст.№2

                                                                     11 клас

І місце-Корніцька А., Монастирищенська   спеціалізована школа І-ІІІст. №5.

ІІ місце-Пасечніченко М., Монастирищенський «Ліцей- ЗОШ  «Ерудит».

ІІІ місце-Кріт О., Княже-Криницька ЗОШ І-ІІІст.

                                                             Німецька мова

                                                                    8 клас

І місце- Мазур А.,.  Монастирищенська   спеціалізована школа І-ІІІст. №5.

                                                                   10 клас

І місце- Чорнодід А., Монастирищенська   спеціалізована школа І-ІІІст. №5.

                                                                    11 клас

І місце- Дзюбенко Ю..  Монастирищенська   спеціалізована школа І-ІІІст. №5

                                                                 Астрономія

                                                                    11 клас

І місце- Лєвікін В, Монастирищенський «Ліцей- ЗОШ  «Ерудит».                                         

                                                                      Хімія

                                                                     8 клас

 І місце-Ковбасюк В. Монастирищенський «Ліцей- ЗОШ  «Ерудит». 

 ІІ місце-Бабій А., Княже-Криницька ЗОШ І-ІІІст.

 ІІІ місце-Стефанишин В., Монастирищенська ЗОШ І-ІІІст.№2

                                                                      9 клас

 І місце-Лісяна А., Монастирищенський «Ліцей- ЗОШ  «Ерудит». 

 ІІ місце-Король Л., Цибулівська ЗОШ І-ІІІст

 ІІІ місце-Чайка Р., Бачкуринська ЗОШ І-ІІІст.

                                                                     10 клас

 І місце-Бурлаченко Я,. Цибулівська ЗОШ  І-ІІІст. 

 ІІ місце-Моргонюк Д.,     Монастирищенський «Ліцей- ЗОШ  «Ерудит».

 ІІІ місце-Гевеленко Н.., Монастирищенська ЗОШ І-ІІІст №2.

                                                                       11 клас

 І місце-Фариба Л,..  Монастирищенська   спеціалізована школа І-ІІІст. №5.

 ІІ місце-Ситник Д.,   Монастирищенська   спеціалізована школа І-ІІІст. №5                                                                      

 ІІІ місце-Андрущук Ю., Монастирищенська ЗОШ І-ІІІст №2

                                                                    Біологія

                                                                     8 клас

 І місце-Шевцова Л., Монастирищенська   спеціалізована школа І-ІІІст. №5                                                                        

ІІ місце-Джаіонян К., Монастирищенська   спеціалізована школа І-ІІІст. №5                                                                      

 ІІІ місце-Кравчук О., Монастирищенський «Ліцей- ЗОШ  «Ерудит». 

                                                                     9 клас

 І місце-Мороз М., Монастирищенська ЗОШ І-ІІІст №2

 ІІ місце-Лебеденко А., Монастирищенська   спеціалізована школа І-ІІІст. №5                                                                       

 ІІІ місце-Драченко В., Монастирищенський «Ліцей- ЗОШ  «Ерудит». 

                                                                    10 клас

 І місце-Христич К., Шабастівська ЗОШ І-ІІІст.

 ІІ місце-Понеділок В., Монастирищенська ЗОШ І-ІІІст №2

 ІІІ місце-Завальна В.,Монастирищенський «Ліцей- ЗОШ  «Ерудит». 

                                                                     11 клас

 І місце-Лєвікн В., Монастирищенський «Ліцей- ЗОШ  «Ерудит». 

 ІІ місце-Кальніцька Ю., Монастирищенський «Ліцей- ЗОШ  «Ерудит». 

 ІІІ місце-Бичуля М., Івахнянська ЗОШ І-ІІІст.

                                                                  Географія

                                                                     8 клас

  І місце-Вайцеховський О.,   Цибулівська ЗОШ І-ІІІст                             

  ІІ місце-Бріт А., Халаїдівська ЗОШ І-ІІІст.                                                                       

  ІІІ місце-Ціпур Д., Монастирищенська   спеціалізована школа І-ІІІст. №5                                            

                                                                    9 клас

 І місце-Гром Г., Монастирищенський «Ліцей- ЗОШ  «Ерудит». 

 ІІ місце-Мороз М.., Монастирищенська   ЗОШ І-ІІІст №2

 ІІІ місце-Драченко В., Монастирищенський «Ліцей- ЗОШ  «Ерудит». 

                                                                   10 клас

  І місце-Галюк І.,   Монастирищенська ЗОШ І-ІІІст №2                                 

  ІІ місце-Гребінь Д., Сатанівська ЗОШ І-ІІІст.                                                                       

  ІІІ місце-Дембіцька О., Леськівська ЗОШ І-ІІІ ст

                                                                 Екологія

                                                                  10   клас

  І місце-Чайка І., Монастирищенська ЗОШ І-ІІІст №2                                 

 ІІ місце-Кузьменко Я.,  Цибулівська ЗОШ І-ІІІст.

 ІІІ місце-Дахно О., Монастирищенський «Ліцей- ЗОШ  «Ерудит». 

                                                                  11   клас

 І місце-Бабій О., Монастирищенська ЗОШ І-ІІІст №2                                 

 ІІ місце-Вітранюк К., Монастирищенський «Ліцей- ЗОШ  «Ерудит

 ІІІ місце-Іванова Р., Цибулівська ЗОШ І-ІІІст

                                                                   Фізика

                                                                  7   клас

 І місце-Кунчій Р , Монастирищенська   спеціалізована школа І-ІІІст. № 5

ІІ місце-Вовк Д,  Монастирищенська   спеціалізована школа І-ІІІст. № 5                        

                                                                 8   клас

І місце-Ковбасюк В, Монастирищенський «Ліцей- ЗОШ  «Ерудит»

ІІ місце-Войцеховський О., Цибулівська ЗОШ І-ІІІст.

ІІІ місце-Бердій Р., Сатанівська ЗОШ І-ІІІст.

                                                                9 клас

І місце-Драченко В, Монастирищенський «Ліцей- ЗОШ  «Ерудит»

ІІ місце-Моргонюк І., Княжиківська ЗОШ І-ІІІст.

ІІІ місце-Лебеденко А., Монастирищенська   спеціалізована школа І-ІІІст. №5                                   

                                                               10 клас  

 І місце-Моргонюк Д, Монастирищенський «Ліцей- ЗОШ  «Ерудит»

ІІ місце-Бурлаченко Я., Цибулівська ЗОШ І-ІІІст.

ІІІ місце –Гевеленко Н.,   Монастирищенська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

                                                              11 клас  

 І місце-Лєвікін В., Монастирищенський «Ліцей- ЗОШ  «Ерудит»

ІІ місце-Бугайчук Л., Копієватський НВК І-ІІІст.

 

Правознавство

9 клас

І місце-Лісяна А., Монастирищенський «Ліцей- ЗОШ  «Ерудит»

ІІ місце-Журович О., Монастирищенський «Ліцей- ЗОШ  «Ерудит»

ІІІ місце-Король Я., Цибулівська ЗОШ І-ІІІст.

 

11 клас

-

Інформаційні технології

 

І місце-Ільніцький Я., Монастирищенська   спеціалізована школа І-ІІІст. №5

ІІмісце- Міллер В., Монастирищенський «Ліцей- ЗОШ  «Ерудит»

ІІІмісце -Належита Н., Шабастівська ЗОШ І-ІІІст.

ІІІмісце-Цимбал В., Монастирищенський «Ліцей- ЗОШ  «Ерудит»

Математкиа

6 клас

Імісце-Ярмола О., Монастирищенська   спеціалізована школа І-ІІІст. №5

ІІмісце –Саргсян А., Монастирищенський «Ліцей- ЗОШ  «Ерудит»

ІІІмісце-Камянчук Є., Леськівська ЗОШ І-ІІІст.

ІІІ місце-Баранюк Д., Монастирищенський «Ліцей- ЗОШ  «Ерудит»

7 клас

-

8 клас

Імісце-Жовтобрюх А., Монастирищенська   спеціалізована школа І-ІІІст. №5

ІІмісце-Войцехівський О., Цибулівська ЗОШ І-ІІІст.

9 клас

Імісце-Мороз М., Монастирищенська ЗОШ І-ІІІст №2  

10 клас

Імісце-Бурлаченко Я.,  Цибулівська ЗОШ І-ІІІст.

ІІмісце-Моргонюк Д., Монастирищенський «Ліцей- ЗОШ  «Ерудит»

ІІІмісце-Гевеленко Н., Монастирищенська ЗОШ І-ІІІст №2

11 клас

-

Економіка

Імісце-Прилуцька І.,  Монастирищенська ЗОШ І-ІІІст №2

ІІмісце-Галай Н.І., Монастирищенський «Ліцей- ЗОШ  «Ерудит»

ІІІмісце-Бровко В., Монастирищенський «Ліцей- ЗОШ  «Ерудит»

Українська мова і література

11 клас

Імісце-Цехмейструк А., Монастирищенський «Ліцей- ЗОШ  «Ерудит»

ІІмісце-Мулик Т. ,Княжиківська  ЗОШ І-ІІІст.

ІІІмісце –Бойченко М., Сатанівська ЗОШ І-ІІІст.

10 клас

Імісце-Гілічук І., Сатанівська ЗОШ І-ІІІст.

ІІмісце-Христич К. , Шабастівська ЗОШ І-ІІІст.

ІІІмісце - Логвинюк А., Монастирищенський «Ліцей- ЗОШ  «Ерудит»

9 клас

Імісце-Лісяна А., Монастирищенський «Ліцей- ЗОШ  «Ерудит»

8 клас

Імісце-Шутко С., Монастирищенська ЗОШ І-ІІІст №2

ІІмісце-Головатюк М,. Леськівська ЗОШ І-ІІІст.

ІІІмісце-Плиска А., Халаїдівська ЗОШ І-ІІІст.

7 клас

Імісце-Загнітко А.,  Монастирищенська ЗОШ І-ІІІст №2

ІІмісце-Кузьменко В., Шабастівська ЗОШ І-ІІІст.

ІІІмісце-Цибулько К.,Летичівська ЗОШ І-ІІст

Трудове навчання  (обслуговуючі види праці)

8-9 клас

 Імісце-Гром  Г.,  Монастирищенський «Ліцей- ЗОШ  «Ерудит»

ІІмісце-Куца Ю., Монастирищенська   спеціалізована школа І-ІІІст. №5

ІІІмісце-Барвінок І., Монастирищенська ЗОШ І-ІІІст №2

10-11 клас

Імісце-Микитюк Н.,  Івахнянська ЗОШ І-ІІІст.

ІІмісце-Хінціцька А., Монастирищенська   спеціалізована школа І-ІІІст. №5

ІІІмісце  - Гончарук А.,   Сатанівська ЗОШ І-ІІІст

Трудове навчання  (технічні  види праці)

8-9 клас

Імісце-Войцеховський О.,  Цибулівська ЗОШ І-ІІІст.

ІІмісце-Бищовець А., Леськівська ЗОШ І-ІІІст.

ІІІмісцеОсіпенко О., Шарнопільський НВК І-ІІІст.

10-11 клас

Імісце-Арефій М.,  Копієватський НВК І-ІІІст.

ІІмісце-Належитий К., Шабастівська ЗОШ І-ІІІст.

ІІмісце-Чайка С., Бачкуринська ЗОШ І-ІІІст.

ІІІмісце-Прудь Р., Шарнопільський НВК І-ІІІст.

Інформатика

І місце-Ільніцький Я., Монастирищенська   спеціалізована школа І-ІІІст. №5

ІІмісце- Щербанюк В., Монастирищенський «Ліцей- ЗОШ  «Ерудит»

ІІІмісце-Прилуцький Є., Монастирищенський «Ліцей- ЗОШ  «Ерудит»

 

Переможці Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика:

3 клас – Мазур Софія ,Монастирищенська ЗОШ І-ІІІ ст.№2

4 клас – Кравець Катерина, Монастирищенський «Ліцей- ЗОШ  «Ерудит»

5 клас – Невелюк Анастасія, Коритнянський НВК І-ІІІ ст.

6 клас – Натяганчук Богдан, Коритнянський НВК І-ІІІ ст.

7 клас – Завальна Іванна, Монастирищенська   спеціалізована школа І-ІІІст. №5

8 клас – Джанінян Каріна, Монастирищенська   спеціалізована школа І-ІІІст. №5

9 клас-  Лебеденко Анастасія, Монастирищенська   спеціалізована школа І-ІІІст. №5

10 клас –Кашоїд Анастасія, Шабастівська ЗОШ І-ІІІ ст.

11 клас –Крук Юлія,  Монастирищенська   спеціалізована школа І-ІІІст. №5

                 Переможці Міжнародного мовно-літературного конкурсу

                учнівської і студентської творчості ім. Тараса Шевченка:

5 клас – Черниш Каріна, Монастирищенська ЗОШ І-ІІІст №2

6 клас – Мельничук Юлія,  Монастирищенська   спеціалізована школа І-ІІІст. №5

7 клас – Солод Богдан, Монастирищенський «Ліцей- ЗОШ  «Ерудит»

8 клас –Шутко Світлана,  Монастирищенська ЗОШ І-ІІІст №2

9 клас – Мороз Марина, Монастирищенська ЗОШ І-ІІІст №2

10 клас –Христич Катерина, Шабастівська ЗОШ І-ІІІ ст.

11 клас – Цехмейструк Анна, Монастирищенський «Ліцей- ЗОШ  «Ерудит»

Переглядів: 227 | Додав: monvo | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]