Четвер, 18.01.2018, 05:10
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Відділ освіти Монастирищенської РДА

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Календар
«  Грудень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Наше опитування
Чи сприяє запровадження ЗНО зменшенню корупції при вступі до ВНЗ
1. Ні
2. Навпаки, хабарі тільки зросли
3. Так, безумовно
4. Я так не думаю
5. Так
Всего ответов: 129
Погода в Україні
Друзі сайту
Головна » 2017 » Грудень » 19 » Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання
15:42
Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання

17 грудня 2017 року на базі Монастирищенського НВК «Ліцей-ЗОШ І-ІІІ ст.. «Ерудит» відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання серед учнів 8-11 класів.

В ході олімпіади взяли участь учні 10 навчальних закладів, а саме: Монастирищенського НВК «Ліцей-ЗОШ І-ІІІ ст. «Ерудит»; опорного закладу загальної середньої освіти «Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5»; Монастирищенської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2; Монастирищенської спеціалізованої школи-інтернат І-ІІІ ст. «Обдарованість»; Цибулівської ЗОШ І-ІІІ ст.; Копіюватського НВК І-ІІІ ст.; Леськівської ЗОШ І-ІІІ ст.; Шарнопільського НВК І-ІІІ ст..; Шабастівської ЗОШ І-ІІІ ст.; Княже-Криницької ЗОШ І-ІІІ ст..

За результатами оцінювання робіт місця розподілилися наступним чином:

технічні види праці 8-9 клас

І місце Петриченко Віталій, Монастирищенська ЗОШ І-ІІІст. №2.

ІІ місце - Шпирка Петро, Шарнопільський НВК І-ІІІ ст.

ІІІ місце - Дибський Максим, опорний заклад загальної середньої освіти «Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІст. №5».

ІV місце – Малінський Андрій, Монастирищенська ЗОШ І-ІІІст. №2.

V місце – Мокренчук Вадим, Шабастівська ЗОШ І-ІІІ ст.

технічні види праці 10-11 клас

І місце Цимбал Владислав, Монастирищенський НВК «Ліцей-ЗОШ І-ІІІ ст. «Ерудит».

ІІ місце Ріпко Василь, Леськівська ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІІ місце - Арефій Мирослав, Копіюватський НВК І-ІІІ ст.

ІV місце - Пруть Руслан, Шарнопільський НВК І-ІІІ ст.

V місце - Брасов Дмитро, Монастирищенський НВК «Ліцей-ЗОШ І-ІІІ ст. «Ерудит».

VІ місце - Чорний Василь, Монастирищенська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ст. «Обдарованість».

обслуговуючі види праці 8-9 клас

І місце Шмілер Вікторія, опорний заклад загальної середньої освіти «Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІст. №5»

ІІ місце Скригун Анастасія, Цибулівська ЗОШ І-ІІІ ст..

обслуговуючі види праці 10-11 клас

І місце - Чепіжко Анастасія, Княже-Криницька ЗОШ І-ІІІ ст..

ІІ місце Нищик Юлія, Княже-Криницька ЗОШ І-ІІІ ст..

Переглядів: 105 | Додав: monvo | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]