Середа, 13.12.2017, 23:38
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Відділ освіти Монастирищенської РДА

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Календар
«  Грудень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Наше опитування
Чи сприяє запровадження ЗНО зменшенню корупції при вступі до ВНЗ
1. Ні
2. Навпаки, хабарі тільки зросли
3. Так, безумовно
4. Я так не думаю
5. Так
Всего ответов: 129
Погода в Україні
Друзі сайту
Головна » 2017 » Грудень » 5 » Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики
14:46
Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики

4 грудня 2017 року на базі Монастирищенського НВК «Ліцей-ЗОШ І-ІІІ ст.. «Ерудит» відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з фізики серед учнів 8-11 класів.

В ході олімпіади взяли участь учні 12 навчальних закладів, а саме: Монастирищенського НВК «Ліцей-ЗОШ І-ІІІ ст. «Ерудит»; опорного закладу загальної середньої освіти «Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5»; Монастирищенської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2; Монастирищенської спеціалізованої школи-інтернат І-ІІІ ст. «Обдарованість»; Цибулівської ЗОШ І-ІІІ ст.; Лукашівського НВК І-ІІІ ст.; Копіюватської НВК І-ІІІ ст.; Княжиківської ЗОШ І-ІІІ ст.; Сатанівської ЗОШ І-ІІІ ст.; Летичівської ЗОШ І-ІІІ ст.; Леськівської ЗОШ І-ІІІ ст.; Сарнівського НВК І-ІІІ ст.; Шабастівської ЗОШ І-ІІІ ст..

За результатами оцінювання робіт місця розподілилися наступним чином:

8 клас

І місце Онищук Олексій, Монастирищенський НВК «Ліцей-ЗОШ І-ІІІ ст. «Ерудит».

ІІ місце - Пелих Олександр, Монастирищенський НВК «Ліцей-ЗОШ І-ІІІ ст. «Ерудит».

ІІІ місце - Луценко Каріна, Княжиківська ЗОШ І-ІІІ ст.

ІV місце – Сухота Анна, Сарнівський НВК І-ІІІ ст.

V місце – Сичова Марина, Монастирищенська ЗОШ І-ІІІст. №2.

9 клас

І місце Ковбасюк Владислава, Монастирищенський НВК «Ліцей-ЗОШ І-ІІІ ст. «Ерудит».

ІІ місце Джанінян Каріна, опорний заклад загальної середньої освіти «Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІст. №5».

ІІІ місце - Златовецький Микола, Монастирищенська спеціалізована школа –інтернат І-ІІІ ст. «Обдарованість» .

ІІІ місце - Собченюк Денис, Шабастівська ЗОШ І-ІІІ ст.

ІV місце - Бердій Руслан, Сатанівська ЗОШ І-ІІІ ст.

ІV місце - Бай Анна, Монастирищенська ЗОШ І-ІІІст. №2.

V місце - Войцеховський Олег, Цибулівська ЗОШ І-ІІІ ст.

10 клас

І місце Люлько Оксана, Монастирищенський НВК «Ліцей-ЗОШ І-ІІІ ст. «Ерудит».

ІІ місце Руденко Дарья, Монастирищенська ЗОШ І-ІІІст. №2.

ІІІ місце – Журавель Святослав, Лукашівський НВК І-ІІІ ст.

ІV місце - Батаєва Світлана , Копіюватський НВК І-ІІІ ст.

11 клас

І місце - Ярмола Віталій, Цибулівська ЗОШ І-ІІІ ст..

ІІ місце Гевенко Назар, Монастирищенська ЗОШ І-ІІІст. №2.

ІІІ місце – Цимбал Владислав, Монастирищенський НВК «Ліцей-ЗОШ І-ІІІст. «Ерудит».

ІІІ місце – Ситник Роман, Леськівська ЗОШ І-ІІІ ст.

ІV місце - Климовських Марія, опорний заклад загальної середньої освіти «Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІст. №5».

Переглядів: 101 | Додав: monvo | Рейтинг: 2.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]