Неділя, 20.01.2019, 20:03
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Відділ освіти Монастирищенської РДА

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Календар
«  Грудень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Наше опитування
Чи сприяє запровадження ЗНО зменшенню корупції при вступі до ВНЗ
1. Ні
2. Навпаки, хабарі тільки зросли
3. Так, безумовно
4. Я так не думаю
5. Так
Всего ответов: 131
Погода в Україні
Друзі сайту
Монастирищенський районний методичний кабінет Монастирищенської районної ради
Головна » 2014 » Грудень » 25 » Оголошено реєстрацію на зовнішнє незалежне оцінювання 2015 року
13:26
Оголошено реєстрацію на зовнішнє незалежне оцінювання 2015 року

        Оголошено реєстрацію на  зовнішнє незалежне оцінювання 2015 року

 

        З  5 січня  розпочинається  реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні  2015 року, яка триватиме до 20 лютого. Кожен учасник може зареєструватись для проходження зовнішнього незалежного оцінювання не більше ніж з чотирьох предметів. Обов’язковим предметом ЗНО для всіх вступників 2015  року залишається українська мова та література, інші три будуть запропоновані абітурієнту на вибір з наступних предметів тестування: історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, російська мова, одна з іноземних мов (за вибором) ‑ англійська, німецька, французька або іспанська. Особливістю ЗНО 2015 року є те, що тестування з української мови та літератури об’єднано з  державною підсумковою атестацією за курс основної школи, тому на нього повинні зареєструватися усі випускники навчальних закладів. Відбудеться воно 24 квітня 2015 року на базі пунктів тестувань, які будуть вказані  на запрошеннях до ЗНО.

        Необхідною умовою реєстрації випускників для участі у ЗНО-2015 є заповнення ними особисто заяви-реєстраційної картки, яку можна буде сформувати на сайті Українського центру оцінювання якості освіти або у пункті реєстрації. Далі абітурієнти готують ряд документів:

  1. копію паспорта (сторінки з фотокарткою, прізвищем, ім’ям, по батькові та датою народження) або свідоцтва про народження (для осіб, яким станом на 1 вересня 2014 року не виповнилося шістнадцять років і які не отримали паспорт);
  2. дві ідентичні фотокартки для документів розміром 3 х 4 см;
  3. для осіб, які мають захворювання, що можуть бути перешкодою для участі в тестуваннях - висновок закладу охорони здоров’я про необхідність створення особливих (специфічних) умов проходження ЗНО;
  4. копію документа про зміну прізвища, ім’я, по батькові (для осіб, у документах яких є розбіжності в особових даних);

На копіях документів, що надаються для реєстрації, абітурієнти роблять напис Згідно з оригіналом (без лапок), і ставлять  особистий підпис із зазначенням власного прізвища, ініціалів та дати засвідчення копії.

       Весь пакет документів разом із створеною на сайті Українського центру оцінювання якості освіти реєстраційною карткою-заявою учасники реєстрації в окремих конвертах повинні надати у свій навчальний заклад  відповідальному за проведення ЗНО.  Навчальні заклади додають до пакетів документів  довідки  про навчання учнів у даному закладі за зразком, який можна отримати на сайті Українського центру оцінювання якості освіти, списки випускників свого закладу і  єдиним комплектом надсилають на адресу Київського  регіонального центру оцінювання якості освіти не пізніше 20 лютого 2015 року. Хочеться відмітити, що у цьому навчальному році абітурієнти при створенні заяви-реєстраційної картки вказують дві адреси свого фактичного перебування:  перша – на момент складання тесту з української мови та літератури у квітні і друга – на момент складання усіх інших тестів у червні. Також випускникам, які зареєструються для проходження ЗНО з математики та української мови необхідно буде вказати рівень тестів: базовий чи поглиблений.

      Тому перед початком реєстрації кожен абітурієнт повинен ознайомитися з Правилами прийому до вищого навчального закладу, який він обрав для вступу. В них вказано перелік конкурсних предметів, результати ЗНО з яких мають бути зазначені в Сертифікаті зовнішнього незалежного оцінювання, та рівнь тестування з української мови і літератури та математики.  Крім цього навчальні заклади вказують коефіцієнт рейтингу конкурсного предмета. Якщо у минулих роках для складання рейтингового списку абітурієнтів усі бали ЗНО сумувалися, то в 2015 році кожен тест, бал атестату, бали участі у Всеукраїнських етапах олімпіад, бали за відвідування підготовчих курсів  будуть множитися на коефіцієнт. Найбільший коефіцієнт матиме профільний предмет.

   Ще одним нововведенням цього року є відміна мінімального балу 124 при вступі  до ВНЗ. Для визначення результатів ЗНО-2015 з кожного предмета буде встановлено «пороговий бал», тобто та кількість тестових балів, яку може набрати мінімально підготовлений абітурієнт. Учасники тестування, які не подолають «поріг», не зможуть використати результат ЗНО з цього предмета для вступу до ВНЗ. Усі абітурієнти, результати яких будуть не нижчими від «порогового бала», отримають оцінку за шкалою 100–200 балів та матимуть право брати участь в конкурсному відборі при вступі на навчання.

      Випускники минулих років та випускники коледжів формують  і надсилають пакети документів самостійно. Замість довідки з навчального закладу вони подають копію документу про отриману освіту.

      Підтвердженням факту реєстрації для участі в ЗНО стане Сертифікат, який буде надіслано абітурієнтам  окремими  листами на адресу навчального закладу разом із реєстраційною карткою абітурієнта; інформаційним бюлетенем "Зовнішнє незалежне оцінювання - 2015 рік" і повідомленням про створення особливих умов проходження зовнішнього оцінювання (для осіб, які надали відповідний висновок закладу охорони здоров’я).

     Пам’ятайте, що  абітурієнт не буде зареєстрований для проходження ЗНО, якщо надішле не всі документи, необхідні для здійснення реєстрації; неналежно оформить заяву-реєстраційну картку; зазначить в заяві-реєстраційній картці недостовірні дані  або подасть заяву пізніше встановленого терміну.  Про факт відмови в реєстрації для проходження ЗНО  надсилаються індивідуальні повідомлення. Отримавши  таке повідомлення, усуньте причини, що стали підставою для відмови, та надішліть повторно реєстраційні документи до Київського регіонального центру. Якщо протягом трьох тижнів з моменту відправлення реєстраційних документів на адресу абітурієнта не надійшов  Сертифікат або лист з відмовою в реєстрації, слід звернутися до Київськогої регіонального центру за одним із телефонів інформаційної підтримки:                  (044)360-70-04 або (044)361-42-17.

         Абітурієнти, які бажають внести зміни до реєстраційних документів, можуть зробити це через інформаційну сторінку http://testportal.gov.ua . Зміни про рівень складності тесту з української мови та літератури можна буде внести до 6 березня 2015 року, а всі інші – до 1 квітня 2015 року.  Після цього абітурієнти  роздруковують  повторно  контрольно - нформаційний лист та заяву-інформаційну картку і  разом  з  раніше отриманим  Сертифікатом  2015 року надсилають новий пакет документів на адресу Київського регіонального центру.

    Особи, які виявили бажання пройти ЗНО, але через певні поважні  причини не мають можливості зареєструватися в установленому порядку, повинні в межах часу, відведеного на реєстрацію, особисто звернутися до відповідного регіонального центру.

       Якщо дитина навчається за кордоном у 2015 році (є випускником закордонного навчального закладу, учасником міжнародної програми з обміну  тощо) і не може скласти тести у встановлені терміни, то вона має право пройти  зовнішнє оцінювання під час додаткової сесії,  яка відбудеться з  9  червня  по 9 липня.

      Упродовж  додаткової сесії учні зможуть скласти тести з усіх вибраних предметів або тільки з тих, із яких не мають можливості пройти тестування під час основної сесії. Для цього разом із документами, необхідними для реєстрації, слід надіслати:

  • заяву на ім’я директора відповідного регіонального центру щодо надання можливості скласти тест (-и) з певного (-их) предмета (-ів) під час додаткової сесії, де вказується причина, що унеможливлює участь в основній сесії;
  • документ, що підтверджує факт навчання за кордоном (крім випускників закордонного навчального закладу).

     Нагадуємо, що для вступу до вищого навчального закладу в 2015 році, так як і в 2014,  абітурієнту необхідно буде надати результати зовнішнього оцінювання лише з трьох предметів, але  вступники  матимуть  право  подавати  сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання, видані лише у 2015 році. Як і в минулих роках абітурієнти подаватимуть документи  до 5 навчальних  закладів, на 3 спеціальності у кожному, але під час здачі документів будуть вказувати пріоритетний навчальний заклад.  

     Зовнішнє незалежне оцінювання 2015 року проводиться для абітурієнтів на безоплатній основі.   

 

Бажаємо успіхів!

Костриця І.В.

Методист РМКвідділу освіти

Переглядів: 458 | Додав: monvo | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]